4 ایده کارآفرینی در منزل

 

تا چند وقت پیش خانم های خانه دار دوست داشتند تا بتوانند کاری را در خانه انجام بدهند و به واسطه آن درآمد کسب کنند، اما امروزه، علاوه بر خانم ها خانه دار، افراد شاغل و حتی آقایان هم علاقه دارند کاری را در منزل راه بیاندازند و عملاً کارآفرینی در منزل بکنند تا بتوانند درآمد بهتری داشته باشند.

توصیه های مختلفی برای کارآفرینی در منزل و کسب درآمد وجود دارد اما ما به سنت همیشگی برخی از مهمترین ها که آن ها را دیده ایم را برایتان خواهیم گفت تا بتوانید از آنها الگو بگیرید.

فراموش نکنید کارآفرینی درک بهتر فرصت ها و استفاده از آن هاست.(تعریف کارآفرینی چیست؟)

پیش از شروع موضوع و معرفی لازم است به این نکته اشاره کنم که ایجاد کار شاید ساده باشد اما مهم تر و حتی دشوارتر فرایند فروش است، اگر نتوانید روش مناسبی برای فروش پیدا کنید، اقدام ها و کارهای شما بی ثمر خواهد بود. لذا در توضیحات موارد سعی می کنیم به اصول بازاریابی هم اشاره کنیم.

 

1.پخت غذای خانگی

خانم ها و یا آقایانی که به آشپزی علاقه دارند می توانند از این علاقه خودشان برای کارآفرینی در منزل و کسب درآمد استفاده کنند. ساده ترین کار این است که با سایت های فروش آنلاین غذا همکاری کنید، بخصوص اینکه برخی از این سایت ها فقط غذای خانگی می فروشند و می توانید شما هم در زمره آشپزهای آنها باشید.(ایده های کارآفرینی در ایران (بررسی 6 ایده))

حالت دیگر این است که با راه اندازی یک سایت یا حتی یک صفحه در شبکه های مجازی، غذاهای خودتان را تبلیغ کنید. شاید شما هم دیده باشید کسانی را که در اینستاگرام صفحه ای دارند و در آن صفحه سفارش کیک و شیرینی می گیرند.

 

2.ترشی، مربا، رب و ...

خیلی از خانم ها در تهیه ترشی و مربا استاد هستند و می توانند انواع آن را تهیه کنند. این کار هم می تواند برای شما درآمد خوبی داشته باشد. بعنوان مثال یک خانم کرمانی بنام همای سعادت با این کار توانسته برای 6 نفر شغل ایجاد کند و حتی محصولاتش را به خارج از کشور هم صادر کند. می توانید شرح حال او را اینترنت با سرج عبات کرمان بانو یا نام او، مطالعه کنید.

اگر وارد این کار می توانید برای شروع به سراغ فروشگاه ها و سوپرمارکت های اطراف بروید، حتی می توانید با چاپ تراکت و پخش آن در محله ای که هستید اطلاع بدهید که شما این محصولات را بصورت خانگی و طبیعی تولید می کنید و اینطور می توانید به مرور مشتری بیشتری جذب کنید.

 

3.چرم دوزی

یکی از حرفه هایی که خانم ها به آن روی می آورند، چرم دوزی است. این هنر را می توان با رفتن به یک کلاس فنی و حرفه ای آموخت و از آن استفاده کرد.

در این کار دو موضوع مهم است، یکی سلیقه و ساخت کارهای زیبا و دیگری بازاریابی و فروش. در بازاریابی وفروش محصولات چرم هم می توانید هم با فروشگاه ها کار کنید و هم با فعالیت صحیح و مداوم در شبکه های اجتماعی می توانید مشتریان خودتان را داشته باشید.

 

4.آموزش

اگر در زمینه خاصی اطلاعات دارید و یا تجربه کافی دارید و می توانید آن را به دیگران یاد بدهید، می توانید از فرصت آموزش بهره ببرید.

شما می توانید با هر وسیله مانند گوشی موبایل فایل های آموزشی تهیه کنید و آن را به علاقه مندان به این حوزه بفروشید. آموزش ها می تواند متفاوت باشد اما خانمی که در تربیت فرزند شناخته شده در خانواده هست، یا خانمی که روش های تغذیه کودکان را بلد است و یا حتی آموزش ترفندهای خانه داری می تواند برای هر فردی جذاب باشد.

آقایان هم آموزشهای مختلفی را می توانند تهیه کنند، مثلاً کارمندی که تجربه زیادی در امور اداری دارد می تواند همین ها را به دیگران آموزش بدهد.

برای فروش هم باز متوسل شدن به شبکه های اجتماعی و همکاری با سایت های اموزش مجازی توصیه می شود.

 

مطمئناً ایده ها بی شماری برای کارآفرینی در منزل و کسب درآمد در خانه وجود دارد که ما به آنها اشاره نکرده ایم و این مطلب صرفاً راهنمایی بود برای افرادی که می خواهند کسب و کار خانگی و درآمد جانبی برای خودشان داشته باشند.شما هم اگر موردی را می شناسید با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

کارآفرینی

مطالب مرتبط

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

 

لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های مجازی در حوزه های مختلف کسب و کار و موفقیت فردی.

باشگاه مشتریان و راهنما

راهنمایی برای استفاده بهتر از آموزشها و اطلاعات عضویت در باشگاه مشتریان ایران آکادمی.

درخواست دوره آموزشی

دوره هایی که مایل هستید در ایران آکادمی برگزار شود را به ما بگویید.

ثبــــت نــــام

در ایران آکادمی به رایگان عضو شوید و از دوره های رایگان استفاده کنید.

دوره آموزشی رایگان

جهت شرکت در دوره  رایگان  7 اصل مدیریت مطلوب کسب و کار لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید

نام
ایمیل

تدریس در ایران آکادمی

اگر در حوزه خاصی تخصص دارید، محتوای آموزشی تهیه کنید و با ارائه آن در ایران آکادمی درآمد کسب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بر روی باکس زیر کلیک نمایید.

درخواست تدریس در ایران آکادمی

درباره ما

ایران آکادمی بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
در ایران آکادمی آموزش های مجازی و کاربردی در حوزه های مختلف کسب و کار و بهبود مهارت های فردی تهیه شده است تا علاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند.
025-32921804
ایران آکادمی را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

تلگرام آپارات اینستاگرام

Top