در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با تکنیک های تبلیغات صحبت کنیم. اثر تبلیغات در افزایش فروش و سود دهی بر هیچکس پوشیده نیست. این روش می تواند یک کسب و کار را رونق بخشد و اثر بسیار مثبتی بر روی آن بگذارد. صاحبان کسب و کار با استفاده از این روش توانسته اند یک گام بزرگ در مسیر موفقیت بر دارند و با استفاده از تبلیغات برند و محصول خود را در بین مردم و مخاطبین معرفی نمایند. حال با ما همراه باشید تا در رابطه با تکنیک های تبلیغاتی با شما صحبت کنیم. 

                                                             تکنیک تبلیغاتی

تکنیک های تبلیغاتی

در این قسمت می خواهیم به بررسی تکنیک های تبلیغاتی بپردازیم. یکی از این تکنیک های تبلیغاتی به وجود آوردن شخصیت های جالب و تاثیرگذار می باشد. این شخصیت ها می توانند تنها مختص به برند و محصول شما باشد. به گونه ای که افراد با دیدن آن شخصیت جالب سریعا به یاد محصولات شما بیفتند. به عنوان مثال اگر‌ شما محصول خوراکی مانند بستنی تولید می‌ کنید به علت اینکه مخاطبین هدف شما بیشتر بچه ها هستند بهتر است از شخصیت های کارتونی و بامزه استفاده کنید. به این طریق می توانید کودکان را به سمت محصولات خود جذب کنید و فروش خود را افزایش دهید. جان بخشی به محصولات و ایجاد توانایی صحبت کردن برای آن ها یک تکنیک دیگر‌ تبلیغاتی می باشد.

 


یک پیشنهاد دوستانه:

اگر هنوز در دوره رایگان 7 اصل مهم در مدیریت مطلوب کسب و کار شرکت نکرده اید، کلیک نمایید.

 

با استفاده از جلوه های ویژه می توانید قدرت صحبت کردن و بیان احساسات را به محصولات خود بدهید. این روش باعث جذاب تر شدن تبلیغات شما می شود و افراد را کنجکاو می کند تا به تبلیغات شما گوش فرا دهند و توجه کنند. در تبلیغات بزرگنمایی و غلو کردن نیز می تواند زیبا باشد. با این تکنیک می توانید در خاطر مخاطب بئشتر ماندگار شوید. استفاده از نماد ها می تواند تبلیغات شما را بسیار تاثیرگذار کند. شما با استفاده از استعاره و تشبیه می تواند دو موضوع را به هم مرتبط کنید و از آن معنا و مفهوم زیبا به دست آورید.

دادن قول و تعهد نیز یک عامل مهم در تکنیک های تبلیغاتی می باشد. مخاطب باید به شما و برند تان اعتماد کند. یک فروش موثر زمانی اتفاق می افتد که فرد بتواند به خواسته ها و نیاز های افراد پاسخ مناسبی دهد. با دادن قول و تعهد برند ها می توانند در فکر و ذهن مخاطب ماندگار شوند. البته این موضوع زمانی اتفاق می افتد که صاحبان برند بتوانند به وعده های خود عمل کنند. 

                                                                  تکنیک های تبلیغات

جمع بندی

در مطالب بالا سعی کردیم تا در رابطه با چند مورد از تکنیک های تبلیغاتی صحبت کنیم. استفاده از این تکنیک ها می تواند سبب شود یک برند در بین مخاطبین خود به درستی جا بیفتد. همچنین با به دست آوردن اعتماد مردم‌ می تواند میزان فروش خود را تا مقدار قابل توجهی افزایش دهد. هیچ اتفاقی برای یک کسب و کار بهتر از این‌ نمی باشد که سود دهی عالی به دست آورد. تمام‌ صاحبان کسب و‌کار ها تلاششان را می‌ کنند تا بتوانند میزان فروش و سوددهی خود را تا حدود زیادی افزایش دهند. تبلیغات با گذشت زمان امتحان خود را پس داده است. اما استفاده از تکنیک های تبلیغاتی می تواند سبب شود که افراد به درستی از این روش استفاده کنند. واقع گرایی را در تبلیغات فراموش نکنید. بعضی از تبلیغات در غلو و اغراق غرق می شوند.

این کار درست نیست. واقع گرایی سبب می شود مخاطب با تبلیغ شما همزاد پنداری کند. نشان دادن قسمتی از زندگی‌ به همان شکلی که وجود دارد می تواند بسیار نتیجه مثبتی در پی داشته باشد. استفاده از تصاویر، نقاشی و … به صورت ساده نیز می تواند در ذهن مخاطب تاثیرگذار باشد. امروزه شرکت هایی وجود دارند که با داشتن تیم های حرفه ای می توانند تبلیغات شما را انجام دهند. این شرکت ها با دانستن سلیقه و خواسته شما و متناسب با محصول تان می توانند تبلیغی تاثیرگذار و بسیار ماندگار را برایتان تولید کنند. استفاده از‌ جلوه های بصری و انیمیشن ها در تبلیغات یک راه عالی برای اثرگذاری بیشتر بر روی مخاطبین می باشد.

امید است با مطالب بالا توانسته باشید اطلاعات مفیدی در زمینه تکنیک های تبلیغاتی به دست آورید. با استفاده از این تکنیک ها می توانید یک گام بزرگ در مسیر موفقیت بر دارید.

 

می توانید با کلیک اینجا، توضیحات دوره اصول و تکنیک های تبلیغات موثر و اثربخش مشاهده نمایید

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

مطالب آموزشی

 

لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های مجازی در حوزه های مختلف کسب و کار و موفقیت فردی.

باشگاه مشتریان و راهنما

راهنمایی برای استفاده بهتر از آموزشها و اطلاعات عضویت در باشگاه مشتریان ایران آکادمی.

درخواست دوره آموزشی

دوره هایی که مایل هستید در ایران آکادمی برگزار شود را به ما بگویید.

ثبــــت نــــام

در ایران آکادمی به رایگان عضو شوید و از دوره های رایگان استفاده کنید.

دوره آموزشی رایگان

جهت شرکت در دوره  رایگان  7 اصل مدیریت مطلوب کسب و کار لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید

نام
ایمیل

تدریس در ایران آکادمی

اگر در حوزه خاصی تخصص دارید، محتوای آموزشی تهیه کنید و با ارائه آن در ایران آکادمی درآمد کسب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بر روی باکس زیر کلیک نمایید.

درخواست تدریس در ایران آکادمی

درباره ما

ایران آکادمی بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
در ایران آکادمی آموزش های مجازی و کاربردی در حوزه های مختلف کسب و کار و بهبود مهارت های فردی تهیه شده است تا علاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند.
025-32921804
ایران آکادمی را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

تلگرام آپارات اینستاگرام

Top