امروزه برای موفق شدن در بازار فروش و بین رقیبانی سرسخت باید با تکنیک های فروش آشنایی کامل داشته باشید. این تکنیک ها سبب می شود که شما بتوانید نتیجه بسیار مناسبی را به دست آورید. پس با ما همراه باشید تا در رابطه با این تکنیک ها توضیحاتی به شما ارائه دهیم.

                               فروش موفق                                

فروش به صورت حرفه ای

تکنیک های فروش به وجود آمده اند که افراد بتوانند محصولات و کالا های خود را به راحتی به فروش برسانند. فروش قدیمی‌ در دنیای امروز دیگر ‌نتیجه بخش نیست. این تکنیک های قدیمی مانند یک‌ چاقوی بسیار کند عمل می‌ کنند. ممکن است‌ نتیجه داشته باشد اما این نتیجه در طولانی مدت خود را نشان می دهد. مشتریان جدید بسیار باهوش و آگاه هستند. آن ها تمام‌ فروشندگان را زیر نظر دارند. نباید سعی کنید محصولی را به مشتریان بفروشید. بلکه باید این حس را در آن ها به وجود آورید که محصول را خود آزادانه خریداری می کنند.

با انجام همین یک کار ساده می توانید بسیار در عرصه فروش موفق عمل کنید. دانستن تکنیک های فروش سبب می شود که شما به راحتی بتوانید در این میدان پر رقیب موفق شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا این تکنیک ها را به شما معرفی کنیم.

 


یک پیشنهاد دوستانه:

اگر هنوز در دوره رایگان 7 اصل مهم در مدیریت مطلوب کسب و کار شرکت نکرده اید، کلیک نمایید.

 

تکنیک های فروش موفق چیست

تکنیک های فروش به چند دسته تقسیم بندی می شوند. یکی از این تکنیک ها لبخند زدن و خوش رو بودن است. مثبت بودن و لبخند زدن سبب می شود حس راحتی و آرامش را به مشتری القا کنید. شروع‌ یک‌ مکالمه با یک‌ جمله مثبت می تواند بسیار برای شما نتیجه خوبی داشته باشد. یک‌ تکنیک دیگر که باید حتما آن را به خاطر داشته باشید این است که در بین‌ مشتریان خود از رقبایتان حرف نزنید و بد نگویید. بد گفتن پشت سر رقیب هایتان سبب می شود که مشتریان آن خصلت های بد را به خودتان نسبت دهند. قدرت زبان بدن را هیچ گاه دست کم نگیرید. بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است افرادی که به زبان بدن خود دقت می کنند و بر روی آن کار کرده اند تا ۵۶ درصد فروش بهتری نسبت به سایر فروشندگان داشته اند.

 

تکنیک فروش موفق

 

خوش بین باشید. خوش بین بودن سبب می شود که نیمه پر لیوان را ببینید. بر اساس تحقیقاتی که در این سی سال بین فروشندگان صورت گرفته است افرادی که خوش بین بوده اند در عرصه فروش نیز موفق ظاهر شده اند. هیچ‌ گاه یک گزینه برای خرید به مشتری پیشنهاد ندهید. به این صورت شانس فروشتان کم می شود. با ارائه چندین گزینه و دادن اطلاعات درباره آن ها به مشتریان می توانید شانس فروش خود را تا چندین برابر افزایش دهید.

یکی دیگر از تکنیک های فروش داشتن اعتماد به نفس است. یکبار این کار را انجام دهید و با اعتماد به نفس برخورد کنید تا نتیجه شگفت انگیز آن را ببینید. استفاده از شبکه های مجازی یکی دیگر ‌از تکنیک هایی می باشد که شما می توانید از آن برای فروش بیشتر بهره ببرید. این کار سبب میشود که محصول شما محدود به همان منطقه و یا شهر خود نباشد و افراد زیادی در کل کشور محصولات شما را ببینند و اقدام به خرید آن کنند. به این ترتیب می توانید فروش خود را چندین برابر کنید.

جمع بندی

در مطالب بالا سعی کردیم تا در مورد تکنیک های فروش صحبت کنیم. البته این تکنیک ها بسیار گسترده می باشند. اما با بهره گیری از همین چند روش که عنوان شد می توانید بهترین نتیجه ممکن را به دست آورید‌. یک فروشنده زمانی موفق است که اعتماد مشتری را بتواند جلب کند و در مورد محصول خود اطلاعات زیادی داشته باشد. بدترین اتفاق برای یک فروشنده ندانستن اطلاعات کامل و کافی در رابطه با محصولی می باشد که برای فروش گذاشته است. پس داشتن اطلاعات کافی در مورد محصول می تواند هم اعتماد به نفس فروشنده را بیشتر کند و هم بتواند در صورت نیاز مشتری را بهتر و بیشتر مجاب کند.  امید است با مطالبی که عنوان شد بتوانید با تکنیک های فروش آگاه شده باشید و قادر باشید این تکنیک ها را در فروشندگی‌ خود پیاده کنید. شک نکنید با انجام همین چند تکنیک ساده می توانید نتیجه ای شگفت انگیز در فروش خود به دست آورید.

 

 

 متقاعد سازی

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

مطالب آموزشی

 

لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های مجازی در حوزه های مختلف کسب و کار و موفقیت فردی.

باشگاه مشتریان و راهنما

راهنمایی برای استفاده بهتر از آموزشها و اطلاعات عضویت در باشگاه مشتریان ایران آکادمی.

درخواست دوره آموزشی

دوره هایی که مایل هستید در ایران آکادمی برگزار شود را به ما بگویید.

ثبــــت نــــام

در ایران آکادمی به رایگان عضو شوید و از دوره های رایگان استفاده کنید.

دوره آموزشی رایگان

جهت شرکت در دوره  رایگان  7 اصل مدیریت مطلوب کسب و کار لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید

نام
ایمیل

تدریس در ایران آکادمی

اگر در حوزه خاصی تخصص دارید، محتوای آموزشی تهیه کنید و با ارائه آن در ایران آکادمی درآمد کسب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بر روی باکس زیر کلیک نمایید.

درخواست تدریس در ایران آکادمی

درباره ما

ایران آکادمی بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
در ایران آکادمی آموزش های مجازی و کاربردی در حوزه های مختلف کسب و کار و بهبود مهارت های فردی تهیه شده است تا علاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند.
025-32921804
ایران آکادمی را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

تلگرام آپارات اینستاگرام

Top