چگونه تبلیغات خلاقانه داشته باشیم؟

قطعا یکی از بهترین و موثرترین روش های بازاریابی، تبلیغات است. اما با توجه به اینکه تمامی کسب و کارهای مشابه و رقبا نیز برای بازاریابی از همین روش استفاده می نمایند، برای موفقیت باید تبلیغات خلاقانه و متفاوتی داشته باشید.

 فراموش نکنید که داشتن بازاریابی خلاقانه می تواند تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری نام شما در ذهن مخاطب داشته باشد. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با ایده های موثر برای داشتن تبلیغات خلاقانه به طور کامل آشنا کنیم.

اهمیت تبلیغات خلاقانه

در صورتی که تبلیغات خلاقانه و هوشمندانه ای نداشته باشید، به احتمال بسیار قوی 90 درصد از هزینه های شما به هدر خواهد رفت. بنابراین داشتن بازاریابی خلاقانه و ایده های فکر شده می تواند به تاثیرگذاری بیشتر بازاریابی شما و همچنین حفظ سرمایه گذاری شما در بازاریابی کمک نماید.

به طور کلی شاید تنها 16 درصد از بازاریابی شما در ذهن مخاطب باقی بماند. اما در صورتی که بازاریابی درستی داشته باشید، می توانید این درصد را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. فراموش نکنید که هرچه بازاریابی قوی تری داشته باشید، تعداد مشتریان کسب و کار شما نیز افزایش خواهند یافت. در نهایت کسب و کار موفق تر و پر رونق تری خواهید داشت.

اگر دستیابی به موفقیت و پیشرفت شغلی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، بهتر است با راهکارها و ایده های خلاقانه در بازاریابی بیشتر آشنا شوید. در نظر داشته باشید که تمامی کسب و کارهای موفق برای افزایش شهرت و اعتبار، بودجه قابل قبولی را صرف بازاریابی و معرفی خود به مشتریان می نمایند. شما نیز اگر قرار است برای بازاریابی اصولی تر و موثرتر هزینه کنید، بهتر است ایده های فوق العاده ای را جهت تبلیغات مورد استفاده قرار دهید.

 


یک پیشنهاد دوستانه:

اگر هنوز در دوره رایگان 7 اصل مهم در مدیریت مطلوب کسب و کار شرکت نکرده اید، کلیک نمایید.

 

بهترین ایده برای تبلیغات خلاقانه

برای داشتن بازاریابی اصولی و موثر بهتر است کمپین های بازاریابی تشکیل دهید و از چندین روش بازاریابی برای معرفی محصولات و برند خود استفاده نمایید. به طور کلی از بهترین و موثرترین روش های بازاریابی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  1. رسانه های اجتماعی: یکی از بهترین محیط هایی که می توانید برای بازاریابی از آن استفاده نمایید، رسانه های اجتماعی هستند. امروزه بسیاری از افراد بخصوص جوانان زمان بسیار زیادی از روز خود را به جستجو در رسانه های اجتماعی اختصاص می دهند.

بنابراین بهترین فضایی که می توانید از دیده شدن بازاریابی خود مطمئن شوید، رسانه های اجتماعی هستند. برای این کار نیاز است تا از محتواهای خلاقانه و جذاب، در کنار تصاویر و ویدئوهای خیره کننده استفاده نمایید. به طور مثال در صورتی که قرار است محصولات مرتبط با حیوانات خانگی را به فروش برسانید، می توانید تصاویری از حیوانات زیبا و دوست داشتنی را به نمایش بگذارید که انگار می خواهند از صفحه مانیتور بیرون بیایند. و ...

  1. ایده های بازاریابی در حال حرکت: از دیگر بازاریابی های بسیار موثر و کاربردی تبلیغات در حال حرکت هستند. شاید در ابتدا متوجه نشوید که این ایده ها به چه معنا هستند. اما به طور کلی ایده های در حال حرکت، به معنای محتواهایی است که افراد در حال عبور آن را مشاهده می نمایند. مانند تصاویر روی بیلبوردها، روکش های خودرو، لباس و ...
  • تیشرت: یکی از موثرترین و در عین حال کم هزینه ترین روش هایی است که می توانید برای بازاریابی در حال حرکت انتخاب نمایید. برای این کار بهتر است تیشرت بازیکنان ورزشی و یا گروهی را انتخاب نمایید که می دانید افراد زیادی به تماشای آن ها می پردازند. همچنین بهتر است از تصاویر، رنگ ها و یا متن های جسورانه و منحصر به فرد استفاده نمایید.
  • روکش خودرو: خودروهای عمومی در سراسر شهر در حال تردد می باشند و افراد بسیار زیادی روزانه آن ها را می بینند و یا از آن ها استفاده می نمایند. بنابراین بازاریابی و معرفی کسب و کار از طریق روکش خودروهای عمومی نیز می تواند ایده جذابی برای بازاریابی باشد. البته فراموش نکنید که افراد بسیار زیادی ممکن است برای معرفی کسب و کار خود از این روش بازاریابی استفاده نمایند. بنابراین بهتر است ایده های خلاقانه و جذابی برای بازاریابی محصولات خود داشته باشید. به طور مثال در صورتی که محصولات شما شکلات ها هستند، بهتر است تصویر آن را به صورت سه بعدی روی روکش خودروی مورد نظر خود چاپ نمایید. قطعا مشاهده شکلات بزرگی که در شهر در حال تردد است، می تواند افراد زیادی را مجذوب خود نماید.

 

می توانید با کلیک اینجا، توضیحات دوره اصول و تکنیک های تبلیغات موثر و اثربخش مشاهده نمایید

مطالب مرتبط

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

 

لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های مجازی در حوزه های مختلف کسب و کار و موفقیت فردی.

باشگاه مشتریان و راهنما

راهنمایی برای استفاده بهتر از آموزشها و اطلاعات عضویت در باشگاه مشتریان ایران آکادمی.

درخواست دوره آموزشی

دوره هایی که مایل هستید در ایران آکادمی برگزار شود را به ما بگویید.

ثبــــت نــــام

در ایران آکادمی به رایگان عضو شوید و از دوره های رایگان استفاده کنید.

دوره آموزشی رایگان

جهت شرکت در دوره  رایگان  7 اصل مدیریت مطلوب کسب و کار لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید

نام
ایمیل

تدریس در ایران آکادمی

اگر در حوزه خاصی تخصص دارید، محتوای آموزشی تهیه کنید و با ارائه آن در ایران آکادمی درآمد کسب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بر روی باکس زیر کلیک نمایید.

درخواست تدریس در ایران آکادمی

درباره ما

ایران آکادمی بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
در ایران آکادمی آموزش های مجازی و کاربردی در حوزه های مختلف کسب و کار و بهبود مهارت های فردی تهیه شده است تا علاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند.
025-32921804
ایران آکادمی را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

تلگرام آپارات اینستاگرام

Top