4 نکته که می تواند به فروش بیشتر شما کمک کند.

تقریبا می توان گفت فروش بیشتر و موفقیت در کسب و کار برای تمام کسانی که شغل و حرفه ای دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر شما به عنوان یک فروشنده و یا کارآفرین بتوانید مهارت های رسیدن به درآمد بالاتر را کسب کنید، قطعا در کار و حرفه خود موفق تر عمل خواهید کرد. موفقیت در کسب و کار تنها از آن کسانی می شود که دست از تلاش بر نمی دارند و برای رسیدن به آن تلاش می کنند.

 فروش بیشتر

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا از سایر رقبای خود بالاتر باشید و پیشی بگیرید، باید از آنها تلاش بیشتری داشته باشید و مهارت های بیشتری کسب کنید. معمولا اکثر فروشنده ها و صاحبان مشاغل برای اینکه بتوانند فروش بیشتر داشته باشند، به اولین موضوعی که فکر می کنند، تبلیغات گسترده است. در مواردی ممکن است این تبلیغات تاثیر گذار باشد، اما باید صرف هزینه برای انجام آن را نیز در نظر داشت.

بعضی از مشاغل آنقدر بزرگ نیستند که بتوان برای تبلیغات آن هزینه های بالا صرف کرد. در این صورت صرف هزینه برای تبلیغات می تواند به ضرر شما نیز باشد. برای اینکه بتوانید با روش های ساده تر و بدون هزینه به موفقیت و درآمد بالاتر برسید، می توانید تکنیک های جذب مشتری و افزایش سود و درآمد بالاتر را فرا بگیرید و با بهره گیری از آنها در مدت کوتاه به موفقیت برسید.

 


یک پیشنهاد دوستانه:

اگر هنوز در دوره رایگان 7 اصل مهم در مدیریت مطلوب کسب و کار شرکت نکرده اید، کلیک نمایید.

 

آشنایی با تکنیک های ساده برای فروش بیشتر

به کارگیری این تکنیک ها می تواند مهارت شما را افزایش دهد و در مدت زمان کوتاه شما را به یک فروشنده حرفه ای تبدیل کند. برای اینکه بتوانید فروش بیشتر داشته باشید، به تکنیک هایی که در ادامه برای شما عنوان کردیم، توجه کنید:

  • مشتریان قدیمی تر را حفظ کنید: یکی از تکنیک های مهم برای اینکه بتوانید درآمد بالاتری داشته باشید، حفظ کردن و راضی نگه داشتن مشتریان قدیمی تر است. این موضوع را در نظر بگیرید مشتریان قدیمی می توانند به نوعی برای شما اعتبار کاری محسوب شوند. بهتر است تا به این مشتریان توجه ویژه ای داشته باشید. زمانی که تجربه مشتری از خرید از شما رضایت بخش باشد، یقین داشته باشید که این رضایت به سود شما خواهد بود.

  • در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید: یکی دیگر از تکنیک های سود بیشتر این است که شما حضور فعالی در شبکه های اجتماعی داشته باشید. شبکه های اجتماعی بهترین پل ارتباطی شما با مشتریان هستند که شما می توانید بدون هزینه در آن فعالیت کنید. موضوعی که در این خصوص باید به آن توجه داشته باشید این است که باید در تبلیغات خود از این طریق، خلاقیت و نوآوری داشته باشید. این کار می تواند مشتریان را ترغیب کند که شما را در این فضا دنبال کنند. برگزاری مسابقات و اهدا جوایز، یکی دیگر از راه های تشویق مشتریان برای دنبال کردن تبلیغات شما در فضای مجازی است.

  • تخصیص تخفیف: اختصاص دادن تخفیف به برخی از کالاها در بعضی فصل های سال می تواند یک ایده مناسب برای فروش بیشتر باشد. حتی اگر قیمت کالا و خدمات شما بسیار مناسب است، باز هم اختصاص دادن تخفیف در بعضی از مواقع می تواند در جذب مشتری و فروش بیشتر تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. البته این نکته به سیاست های قیمت گذاری شما ارتباط مستقیمی دارد. اگر در برنامه های خودتان برای تخفیف هم فکر کرده اید، می توانید با برگزاری جشنواره های فروش، مشتریان بیشتری را جذب کنید. این موضوع در شبکه های اجتماعی می تواند بازخورد بهتری داشته باشد.

  • اگر امکان دارد، اسپانسر شوید: اگر حیطه خدمات و فروش محصولات شما به گونه ای است که می توانید اسپانسر شوید، حتما این کار را انجام دهید. شما با این کار علاوه بر معرفی گسترده برای مشتریان جدید، می توانید با کسب و کارهای جدید نیز تعامل و همکاری داشته باشید و اینگونه می توانید در فرصت کوتاهی به یک برند معروف تبدیل شوید.

سخن پایانی

روش های بسیار زیادی برای جذب و ترغیب مشتری وجود دارد. هر شغل و کسب و کاری با دیگری متفاوت است، بنابراین بهتر است تا شما با در نظر گرفتن دایره خدمات رسانی خود، از مناسب ترین روش ها برای فروش بیشتر و کسب موفقیت های بالاتر استفاده کنید. توجه داشته باشید برای اینکه بتوانید موفقیت های بالاتری کسب کنید، در ابتدا باید خود را به یک فروشنده حرفه ای تبدیل کنید و قوانین مشتری مداری را فرا بگیرید و سپس برای موفقیت های بالاتر تلاش کنید. هیچ گاه خودتان را دست کم نگیرید، بدون شک با تلاش و پشتکار تبدیل به فردی می شوید که همه او را الگوی خود قرار می دهند. خودتان را باور داشته باشید.

متقاعدسازی

مطالب مرتبط

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

 

لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های مجازی در حوزه های مختلف کسب و کار و موفقیت فردی.

باشگاه مشتریان و راهنما

راهنمایی برای استفاده بهتر از آموزشها و اطلاعات عضویت در باشگاه مشتریان ایران آکادمی.

درخواست دوره آموزشی

دوره هایی که مایل هستید در ایران آکادمی برگزار شود را به ما بگویید.

ثبــــت نــــام

در ایران آکادمی به رایگان عضو شوید و از دوره های رایگان استفاده کنید.

دوره آموزشی رایگان

جهت شرکت در دوره  رایگان  7 اصل مدیریت مطلوب کسب و کار لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید

نام
ایمیل

تدریس در ایران آکادمی

اگر در حوزه خاصی تخصص دارید، محتوای آموزشی تهیه کنید و با ارائه آن در ایران آکادمی درآمد کسب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بر روی باکس زیر کلیک نمایید.

درخواست تدریس در ایران آکادمی

درباره ما

ایران آکادمی بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
در ایران آکادمی آموزش های مجازی و کاربردی در حوزه های مختلف کسب و کار و بهبود مهارت های فردی تهیه شده است تا علاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند.
025-32921804
ایران آکادمی را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

تلگرام آپارات اینستاگرام

Top