روش های کاربردی برای فروش بیشتر

موفقیت در فروش بیشتر برای هر کارآفرینی در اولویت اول قرار دارد. شاید برای کسانی که به تازگی کسب و کار خود را ارتقا داده اند، این موضوع مورد اهمیت قرار بگیرد که چگونه به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شویم؟ و یا چگونه بتوانیم مشتریان زیادی را جذب کنیم؟

فروش محصول و ارائه خدمات امروزه شکل های متفاوتی به خود گرفته است. با گسترش استفاده از اینترنت و گسترش کسب و کارها، دست بالای دست بسیار زیاد شده است. از این رو فروشنده ای می تواند به موفقیت برسد که بتواند از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و موفق شود. برای اینکه بتوانید رمز و رازهای موفقیت در کسب و کارتان را به دست آورید باید یک سری اصول و قواعد را در نظر بگیرید. با ما همراه باشید.

 فروش بیشتر


با چه روش هایی فروش بیشتر داشته باشیم؟

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که همه چیز به مشتری بستگی دارد؛ نیاز مشتری، هدف مشتری، بودجه مشتری و... بنابراین شما باید در ابتدا بسنجید که مشتری شما چه انتظارات و چه نیازهایی دارد. بهتر است تا شما به عنوان یک کارآفرین بر روی نیازهای مشتریان و ویژگی های محصولاتتان تسلط کافی داشته باشید.

شما باید کسب و کارتان را همان گونه که در حد توان و نیاز مشتری است، معرفی کنید. به عنوان مثال بسیاری از مشتریان توانایی و وقت خرید حضوری را ندارند، از این رو شما باید تبلیغات و فعالیت های مناسبی در خصوص معرفی محصولاتتان در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی داشته باشید. روزهای سختی که با بیماری و شیوع ویروس کرونا می گذرد، بسیاری از افراد را از خرید حضوری منع می کند. اگر شما بتوانید در فضای مجازی نیز فعالیت خوبی داشته باشید، می توانید در فرصت کوتاه به موفقیت های بسیار زیاد دست پیدا کنید.

در این میان بسیاری دیگر از مشتریان هستند که خرید حضوری را ترجیح می دهند. شما باید برای بالا بردن قدرت کلام و بیان خود در مورد توضیح ویژگی های محصولات به این افراد، تلاش کنید. اگر شما اطلاعات درست و دقیقی در اختیار مشتریان حضوری قرار دهید، قطعا آنها را مجاب می کنید تا به گزینه دیگری فکر نکنند و خرید از شما را ترجیح دهند. فروش بیشتر یعنی شناخت نیاز و سلیقه مشتری.

 


یک پیشنهاد دوستانه:

اگر هنوز در دوره رایگان 7 اصل مهم در مدیریت مطلوب کسب و کار شرکت نکرده اید، کلیک نمایید.

 

رمز موفقیت در فروش بیشتر

بهتر است تا برای درک این موضوع که شما هم می توانید روزی مانند افراد موفق و مشهور، از قله های موفقیت صعود کنید و بالا بروید، به موارد زیر توجه کنید.

  • از مشتریان مشتاق تر شروع کنید: قطعا در هر کسب و کاری مشتریان مشتاق حضور دارند. بهتر است تا از رضایت و اشتیاق آنها استفاده کنید و بخواهید که شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند و یا نظرات خود را در مورد خدمات و محصولات دریافتی در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. این کار باعث می شود تا مشتریان دیگر ترغیب به خرید از شما و در نتیجه فروش بیشتر شما شود.

  • متمایز کردن محصولاتتان: یکی دیگر از رموز موفقیت شما در فروش این است که محصولاتتان را از سایر محصولات متمایز کنید. این به این معنی است که شما ویژگی هایی از محصولاتتان را در اختیار مشتری قرار دهید که شاید تا به حال به آن توجه نکرده باشند. حتی جزئی ترین تفاوت های فروش شما با رقبا می تواند در ترغیب مشتری برای خرید تاثیر فراوانی بگذارد.

  • با مشتری به خوبی ارتباط برقرار کنید: یکی دیگر از رموز موفقیت شما ارتباط قوی با مشتری است. بهتر است تا از همان لحظه ابتدایی مراجعه مشتری سعی کنید تا به خوبی با آنها ارتباط برقرار کنید. حتی اگر مطمئن هستید که مشتری قصد خرید ندارد، شما باید اطلاعات کافی در اختیارشان قرار دهید و با آنها به خوبی تعامل بگیرید. این کار شما می تواند باعث شود تا مشتری احساس کند شما با دیگران تفاوت هایی دارید. قطعا فروشندگانی که ارتباط خوبی با مشتریان خود برقرار نمی کنند، در این زمینه فروش کمتری خواهند داشت.

سخن پایانی

به خاطر داشته باشید که شما هم می توانید مانند افراد موفق و مشهور درآمد بالایی داشته باشید. هیچ کس از ابتدا موفق مطلق نبوده است. هر کاری یک نقطه شروع و یک نقطه اوجی دارد. شما می توانید در نقطه شروع چنان بدرخشید که در مدت زمان کوتاه در اوج بدرخشید. رضایت و جذب مشتری برابر است با فروش بیشتر و در نهایت موفقیت شما.

متقاعدسازی

مطالب مرتبط

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

 

لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های مجازی در حوزه های مختلف کسب و کار و موفقیت فردی.

باشگاه مشتریان و راهنما

راهنمایی برای استفاده بهتر از آموزشها و اطلاعات عضویت در باشگاه مشتریان ایران آکادمی.

درخواست دوره آموزشی

دوره هایی که مایل هستید در ایران آکادمی برگزار شود را به ما بگویید.

ثبــــت نــــام

در ایران آکادمی به رایگان عضو شوید و از دوره های رایگان استفاده کنید.

دوره آموزشی رایگان

جهت شرکت در دوره  رایگان  7 اصل مدیریت مطلوب کسب و کار لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید

نام
ایمیل

تدریس در ایران آکادمی

اگر در حوزه خاصی تخصص دارید، محتوای آموزشی تهیه کنید و با ارائه آن در ایران آکادمی درآمد کسب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بر روی باکس زیر کلیک نمایید.

درخواست تدریس در ایران آکادمی

درباره ما

ایران آکادمی بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
در ایران آکادمی آموزش های مجازی و کاربردی در حوزه های مختلف کسب و کار و بهبود مهارت های فردی تهیه شده است تا علاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند.
025-32921804
ایران آکادمی را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

تلگرام آپارات اینستاگرام

Top