کسب درآمد از اینترنت

 

شاید شما هم مثل بسیاری دیگر به دنبال کسب درآمد آنلاین باشید . احتمالا با خودتان می گویید که اگر بتوانم راهی برای کسب درآمد از طریق یک وب سایت یا برخی دیگر از روش های سرمایه گذاری آنلاین پیدا کنم، از شغل خود استعفا می دهم تا روی کارآفرینی متمرکز شوم و زمان بیشتری را با خانواده خود سپری کنم و از همه مهم تر کنترل زمان و زندگی خود را در دست دارم.

این روزها کسب و کارهای اینترنتی نسبت به مشاغل سنتی مزایای بیشتری دارند. راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، دردسرهای کمتری دارد . از سوی دیگر رقابت در کسب و کارهای اینترنتی در دنیا روز به روز بیشتر می شود .

شاید شما هم مثل خیلی ها بر این باور هستید که کسب درآمد آنلاین ، کاری آسان و کم دردسر است. اما باید بدانید که این درست نیست. برای اینکه در کسب و کار اینترنتی خود موفق شوید و از آن کسب درآمد کنید باید خیلی تلاش کنید .

این عقیده که تنها با داشتن یک کانال تلگرامی یا سایت می توانید پول پارو کنید، می تواند باعث این شود که در اواسط مسیر خود خسته شوید و آن را کنار بگذارید . بنابراین قبل از راه اندازی کسب و کار خود این تفکر اشتباه را از سرتان بیرون کنید و بدانید که برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق و کسب درآمد از آن ، تلاش و مطالعه لازم است و شاید در سال های اول این تلاش خیلی بیشتر از تلاشی باشد که هم اکنون انجام می دهید.

این روزها بازار درآمد اینترنتی داغ است و همه به دنبال این هستند که از راه های مختلفی از اینترنت درآمد کسب کنند . کسب و کارهای آنلاین انواع گوناگونی دارند و کسب درآمد از آن ها هم متفاوت می باشد .

کسب درآمد از اینترنت

چقدر باید برای کسب درآمد وقت گذاشت؟

جواب این سوال را نمی شود دقیق داد زیرا  توانایی هر فردی با دیگری تفاوت دارد ولی به طور کلی می توان گفت که :

امکان ندارد که کسب وکار اینترنتی خود را درست شروع کنید و بعد از 2 سال درآمدی بالای 2 میلیون کسب نکنید .

اینکه بخواهید از همان روزهای ابتدایی درآمد داشته باشید راحت نیست پس صبر داشه باشید .

می توانید بعد از یک سال درآمد خودت را به بالای 3 میلیون تومان از اینترنت برسانید .

می توانید بعد از دو سال درآمد خود را به بالای 10 میلیون تومان برسانید چیز عجیبی نیست .

اگر فقط روزی 4 ساعت درباره کسب درآمد از اینترنت مقاله بخونید بعد از یک سال در آن زمینه متخصص میشید .

برای شروع اینکه چقدر سرمایه دارید اهمیت ندارد . اگر تازه شروع کردید باید بتوانید با دست های خالی نیز پول در بیاورید و اگر بدون سرمایه نتوانید از اینترنت درآمد کسب کنید مطمئن باشید که با داشتن سرمایه هم موفق نمی شوید و  این حقیقت تلخ ولی نکته مهمی است که باید باور کنید .

اگر از الان روزی 4 ساعت وقت بگذارید مطمئنا در کمتر از یک سال به درآمد مناسبی می رسید .

 

آیا برای کسب درآمد از اینترنت سن اهمیت دارد؟

صد در صد خیر . شاید یک سری محدودیت های کمی ایجاد کند ولی به هیچ وجه نمی توان گفت تاثیر مستقیم دارد زیرا محدودیت ها را می شود برطرف کرد .

شاید 14 سال سن داشته باشید یا شاید هم 50 سال، مهم نیست در هر صورت اصلا سن برای شما محدودیت نیست و فقط به یادگیری و تمرین نیاز دارید تا در این بازار موفق شوید .

کسب درآمد از اینترنت خیلی ساده تر از کسب و کار سنتی است . بیاید یک مثال ساده بزنیم :

به عنوان مثال یک نگاه به شغل کارمندی بیاندازید, زمان قابل توجهی باید صرف کنید تا یک جای مناسب استخدام شوید و بدتر از همه چیز اینکه تضمینی برای استخدام شما وجود ندارد و اگر استخدام هم شوید وابسته به مکان و زمان می شوید یعنی نمی توانید هر زمان که خواستید تفریح کنید و نمی توانید رئیس خودتان باشید .

کسب درآمد از اینترنت یک رویا نیست. ما چندین سال است که از وب سایت خودمان درآمد کسب می کنم . همچنین هزاران نفر دیگر را می شناسم که با راه اندازی وب سایت ها یا استراتژی های منحصر به فرد بازاریابی ، به روش آنلاین درآمد کسب می کنند . اکثر استراتژی های درآمد آنلاین چندان پیچیده نیستند . مانند تمام مشاغل تجاری ، درآمد آنلاین شما برای رشد به زمان نیاز دارد . برای اینکه به هدف خود برسید باید وقت و انرژی صرف کنید.

 

ما این مسیر را برای شما آسان می کنیم، شما می توانید با یادگیری مهارت های کسب درآمد از فضای اینترنت، این مسیر را سریع تر طی کنید، در دوره مدیریت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی می توانید سریع تر کسب و کار خودتان را راه بیاندازید.

 

کسب درامد از اینترنت

مطالب مرتبط

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

 

لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های مجازی در حوزه های مختلف کسب و کار و موفقیت فردی.

باشگاه مشتریان و راهنما

راهنمایی برای استفاده بهتر از آموزشها و اطلاعات عضویت در باشگاه مشتریان ایران آکادمی.

درخواست دوره آموزشی

دوره هایی که مایل هستید در ایران آکادمی برگزار شود را به ما بگویید.

ثبــــت نــــام

در ایران آکادمی به رایگان عضو شوید و از دوره های رایگان استفاده کنید.

دوره آموزشی رایگان

جهت شرکت در دوره  رایگان  7 اصل مدیریت مطلوب کسب و کار لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید

نام
ایمیل

تدریس در ایران آکادمی

اگر در حوزه خاصی تخصص دارید، محتوای آموزشی تهیه کنید و با ارائه آن در ایران آکادمی درآمد کسب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بر روی باکس زیر کلیک نمایید.

درخواست تدریس در ایران آکادمی

درباره ما

ایران آکادمی بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
در ایران آکادمی آموزش های مجازی و کاربردی در حوزه های مختلف کسب و کار و بهبود مهارت های فردی تهیه شده است تا علاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند.
025-32921804
ایران آکادمی را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

تلگرام آپارات اینستاگرام

Top