4 استراتژی در بازاریابی محتوا

کسی که کار مدیریت بازاریابی را انجام می دهد، مطمئنا باید از انواع استراتژی های بازاریابی آگاه باشد. یکی از این اصول، استراتژی بازاریابی محتوا است که با کمک آن می توان در کسب وکار رشد قابل ملاحظه ای را ایجاد کرد.

امروزه بسیار مهم است که صاحبان کسب و کارها با استراتژی تولید محتوا آشنا باشند و آن را به عنوان قسمت مهمی از کسب و کار خودشان مورد استفاده قرار بدهند. استراتژی محتوا می تواند کمک کند تا سازمان خیلی بهتر کارش را ادامه بدهد.

چهار استراتژی حرفه ای برای تیم مدیریت محتوا

در اینجا چهار استراتژی برای تیم تولید محتوا را با هم بررسی می کنیم.

 بازاریابی محتوا

اولویت بندی استراتژی محتوا

اگر می خواهید شرکت یا محصولات خود را تبلیغ کنید، اولویت گذاشتن بر روی یک محتوای آنلاین ضروری است. داشتن محتوای خوب وب سایت شما را از رقبا جدا می کند و پیام کامل و دقیقی را به مخاطبین منتقل می کند.

بازاریابی محتوا شامل ایجاد و به اشتراک گذاری اطلاعاتی از قبیل پست های وبلاگ، اخبار، فیلم ها، وایت پیپر، اینفوگرافیک ها، نحوه راهنمایی، مطالعات موردی و عکس ها می باشد و یکی از بهترین راه ها برای بازاریابی وب سایت و کسب و کار یا محصولات شما است.

اگر از تصاویر، فیلم ها، برچسب ها و طراحی های بسیار خوبی برخوردار باشید، افراد می خواهند از سایت شما بازدید کنند و مجددا برگردند و خرید کنند.

شما همیشه باید با تعیین شخصیت برای وب سایت خود از تحقیقات مناسب بازار استفاده کنید تا بتوانید بهترین مخاطبین را به سایت خود هدایت کنید.

دقت کنید که برچسب ها و شعارها برای جذب مخاطب آینده شما مهم هستند.

با پیاده سازی این موارد در استراتژی های تیم مدیریت بازاریابی و تیم محتوا، وب سایت شما قدرت بالایی خواهد داشت و البته این موارد در سئو سایت هم تاثیر گذاشته و موقعیت سازمان را در فضای مجازی تقویت می کند.

 

به شما پیشنهاد می کنم در دوره آموزشی سه نکته طلایی در بازاریابی و فروش که به صورت رایگان ارائه شده است، شرکت کنید

به کارگیری کارکنان حرفه ای

شما باید اطمینان حاصل کنید که از تیم مناسبی برای استراتژی های محتوا خود استفاده می کنید. تیم محتوای شما باید افرادی باشند که بتوانند مطالبی جرفه ای و عالی بنویسند.

اگر به هیچ وجه کارمندی ندارید که از نظر کلمات و تصویری خوب رفتار کند، این وظیفه مدیریت و منابع انسانی شماست که کارمندان داخلی را استخدام کنند یا مترجمان را از سایت هایی مانند سایت های فری لنسری که اقدام به تولید محتوا می کنند، استخدام کنند.

شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید نویسندگان مستقل عضو دائمی تیم بازاریابی شما شوند یا اینکه می خواهید نویسندگان داخلی را استخدام کنید.

وقتی تصمیم خود را گرفتید وقت آن است که مصاحبه با کارکنان مناسب را شروع کنید.

هنگامی که با کارمندان در موقعیت های بازاریابی مصاحبه می کنید، اطمینان حاصل کنید که سوالات مناسبی را مطرح می کنید وگرنه ممکن است خود را با افراد اشتباه در نقش های شغلی اشتباه پیدا کنید.

 

 این مطلب را بخوانید: بازاریابی محتوا چیست؟

راه اندازی یک کمپین در رسانه های اجتماعی

مقاله ای به نام Tech News Marketing می گوید که تحقیقات توسط Turnerlittle نشان می دهد که 60٪ از مشاغل از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، رقمی که برای مشاغل کوچک اندکی کمتر و به 57٪ کاهش می یابد.

تحقیقات انجام شده توسط Turnerlittle همچنین نشان می دهد که 20٪ از مشاغل کوچک در سال 2018 قصد سرمایه گذاری در رسانه های اجتماعی را ندارند.

با استفاده از رسانه های اجتماعی، تصویری مثبت از برند خود ایجاد کرده و به گسترش  آن کمک خواهید کرد. شما می توانید با انتشار داستان های کوتاه در قالب مقالات، فیلم ها، عکس ها و داستان های اینستاگرام به نتایج مثبتی برسید.

 

یک پیشنهاد دوستانه:  اگر هنوز در دوره رایگان 7 اصل مهم در مدیریت مطلوب کسب و کار شرکت نکرده اید، کلیک نمایید.

 

از یک ابزار برای مدیریت پروژه استفاده کنید

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی یک استراتژی برای مدیریت بازاریابی هستید، یکی از کارآمدترین موارد این است که برنامه ای واضح از نقش های فردی داشته باشید، آنچه که شما می خواهید برای دستیابی به آن و هدف گذاری تاریخ ها انجام دهید.

ابزارهای مدیریت پروژه برای این امر بسیار عالی و کارآمد هستند زیرا مهم است که اطمینان حاصل کنید که می توانید با استفاده از ابزارهای قابل اعتماد و کاربر پسند مدیریت پروژه، با تیم همکاری کنید.

با استفاده از این گونه ابزارها می توانید داده های بسیار خوبی را جمع آوری کنید و همچنین پیگیری اینکه چه مدت شخصی در پروژه صرف کرده و ساعات خود را محاسبه می کند نیز آسان تر خواهد بود.

پکیج بازاریابی

مطالب مرتبط

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

 

لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های مجازی در حوزه های مختلف کسب و کار و موفقیت فردی.

باشگاه مشتریان و راهنما

راهنمایی برای استفاده بهتر از آموزشها و اطلاعات عضویت در باشگاه مشتریان ایران آکادمی.

درخواست دوره آموزشی

دوره هایی که مایل هستید در ایران آکادمی برگزار شود را به ما بگویید.

ثبــــت نــــام

در ایران آکادمی به رایگان عضو شوید و از دوره های رایگان استفاده کنید.

دوره آموزشی رایگان

جهت شرکت در دوره  رایگان  7 اصل مدیریت مطلوب کسب و کار لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید

نام
ایمیل

تدریس در ایران آکادمی

اگر در حوزه خاصی تخصص دارید، محتوای آموزشی تهیه کنید و با ارائه آن در ایران آکادمی درآمد کسب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بر روی باکس زیر کلیک نمایید.

درخواست تدریس در ایران آکادمی

درباره ما

ایران آکادمی بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
در ایران آکادمی آموزش های مجازی و کاربردی در حوزه های مختلف کسب و کار و بهبود مهارت های فردی تهیه شده است تا علاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند.
025-32943957
ایران آکادمی را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

تلگرام آپارات اینستاگرام

Top