10 روش موفقیت در اینستاگرام

 

روش های موفقیت در اینستاگرام تنوع گسترده ای دارد. رسانه بزرگی مانند اینستاگرام قابلیت بسیار عالی برای انجام فعالیت هایی مانند معرفی و تبلیغات تجاری دارد.

شما هم حتماً دیده اید که زیاد هستند صفحه هایی در اینستاگرام که اقدام به تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات برای فالورهای فراوان خودشان می کنند.

معمولاً سوالی که مطح این است که این اکانت ها به چه شکل کاربران زیادی را به دست آوردند؟

 آن ها به جز قرار دادن عکس و فیلم ، تکنیک های بسیار ساده ای را نیز بکار می گیرند. برای اینکه شما هم بتوانید مانند این پیج ها و یا مانند افراد شناخته شده و مشهور یا کسب وکارهای بزرگ اینستاگرامی، کابران و علاقه مندان خاص خودتان را جذب کنید، با ما همراه باشید تا برخی از این نکات را باهم مرور کنیم.

 

۱. شناختن تجارت و هدف خودتان برای موفقیت در اینستاگرام

قانون آغازین در هر تجارتی نیز همین است. فقط باید بدانید که دارید دقیقا چه کاری را به انجام می رسانید و این که بدانید که مشخصا هدف تان برای ورود به اینستاگرام چیست.

نکته مهم دیگر این است که مخاطب هدف شما کیست چرا که اگر دقیقاً ندانید که چه مخاطبی دارید و چه هدفی، در اینستاگرام نمی توانید نتیجه مطلوبی بگیرید.

 

۲. برای موفقیت در اینستاگرام مطالبی بگذارید که ارزش خواندن داشته باشد.

این موضوع هم از دلایل مهم موفقیت در اینستاگرام است. اینستاگرام همواره می خواهد مطالبی را به اشتراک بگذارد یا به دیگران نشان دهد که ارزش خوانده شدن داشته باشد و مخاطب از خواندن این مطالب لذت ببرد.

همچنین استفاده از تصاویر باکیفیت و حرفه ای هم می تواند دراین مسیر به شما کمک کند.

 

۳. مطالب دیگران را به اشتراک بگذارید.

از مزایای نرم افزار اینستاگرام این است که می توانید مطالب دیگران را به اشتراک بگذارید. این کار علاوه براین که شما به دیگران اهمیت داده اید، باعث رشد صفحه شما هم می شود، البته در این کار زیاده روی نکنید. شما می توانید مطالبی که به نظرتان عالی را از طریق استوری، با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

۴. گذاشتن پست به صورت منظم

مطمئناً با ماهی یا هفته ای یک پست، نمی توانید یک پیج موفق در اینستاگرام داشته باشید. شما برای موفقیت در اینستاگرام باید برنامه منظم برای اشتراک گذاری پست ها داشته باشید.

با به اشتراک گذاری مطالب مفید موثر و البته منظم، به مرور زمان می توانید توجه کاربران مختلف را جلب کنید و آنها را به مشارکت در پیجتان بکشانید. این مشارکت می تواند لایک، کامنت یا ارسال پست های شما برای دیگران باشد.

 

 ۵. استفاده از هشتگ ها ی مناسب

هشتگ ها افراد بیشتری را نیز به سوی شما می فرستند. این هشتگ ها کاربران زیادی را به سوی شما جلب خواهد کرد. از هشتگ های مناسب استفاده کنید و سعی کنید هشتگ مختص خودتان را بسازید.

البته این نکته را باید یادآوری کنیم که هشتگ زیاد در انتهای پست هم چندان کار جذابی نیست. در عوض سعی کنید در بین مطلبی که به عنوان کپشن می گذارید، از هشتگ هم استفاده کنید.

 

۶. تشویق کاربران به مشارکت

علت وسعت پیدا کردن شبکه های اجتماعی نیز حضور داشتن و مشارکت کردن کاربران گوناگون است. تمامی آن ها این را می خواهند که مشارکت کنند و اگر که از سوی شما به آن ها این اجازه داده شود، به سود شما است و شبکه خودتان را وسیع تر می کند، پس سعی کنید کاری کنید تا کاربران و دنبال کننده های شما، وارد گفتگو و کامنت گذاری در بین پست های شما بشوند.

 

۷. شرکت در صحبت ها

باید با کاربران صفحه خود وارد بحث شده تا این که ببینید که موضوعات مورد دلخواه آن ها چه می باشد و چه عواملی نظر آن ها را نیز به خود جلب خواهد کرد. شبکه ها و پیج های وسیع تر از صفحه خودتان را دنبال نموده و در داخل پست های آن مشارکت کرده و نظر بدهید و در شرایط امکان نیز با آن ها مشارکت هم کنید.

 

۸. استفاده شبکه های مختلف کنارهم

استفاده کردن به طور همزمان از چند شبکه اجتماعی نیز توجه کاربران زیاد تری را هم به شما جلب می کند. اینستاگرام هم به شما اجازه خواهد داد تا تصاویر خود را نیز در شبکه های دیگری هم به اشتراک بگذارید. بعنوان مثال همزمان می توانید کانالی در تلگرام داشته باشید، حسابی در پینترست باز کنید و ویدئوهایتان را در آپارات و یوتیوب هم به اشتراک بگذارید.

 

 ۹. توجه به گرایش های مختلف

در داخل شبکه های اجتماعی نیز، در دوره های زمانی مختلف هم گرایش های گوناگونی مورد توجه بوده است که بعدا ناپدید می گردند. لذا برای ماندگار شدن باید شما نیز با همه ی این گرایش ها بتوانید که همراه شوید. بعنوان مثال خیلی افراد با همراه شدن در یک چالش که مدتی در بین مردم رواج داشته، توانسته اند جایگاه مطلوبی پیدا کنند.

 

۱۰. استفاده از ابزارهای تحلیلگر اینستاگرام

ابزارهایی به صورت رایگان می باشند که مقدار تاثیر گذاری شبکه اجتماعی مخصوص شما را نیز بررسی خواهد کرد. لذا با کمک همین مدل ابزار ها نحوه ی عملکرد خود را بیازمایید و سپس ببینید که شما کدام بخش را نیز باید بهبود بخشید. بعنوان مثال زمانی که پیج خودتان را به حالت بیزنس تغییر می دهید، اینستاگرام گزارش های خوبی به شما می دهد که تحلیل و حتی دانستن آنها می تواند برایتان مفید باشد.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

 

لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های مجازی در حوزه های مختلف کسب و کار و موفقیت فردی.

باشگاه مشتریان و راهنما

راهنمایی برای استفاده بهتر از آموزشها و اطلاعات عضویت در باشگاه مشتریان ایران آکادمی.

درخواست دوره آموزشی

دوره هایی که مایل هستید در ایران آکادمی برگزار شود را به ما بگویید.

ثبــــت نــــام

در ایران آکادمی به رایگان عضو شوید و از دوره های رایگان استفاده کنید.

دوره آموزشی رایگان

جهت شرکت در دوره  رایگان  7 اصل مدیریت مطلوب کسب و کار لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید

نام
ایمیل

تدریس در ایران آکادمی

اگر در حوزه خاصی تخصص دارید، محتوای آموزشی تهیه کنید و با ارائه آن در ایران آکادمی درآمد کسب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بر روی باکس زیر کلیک نمایید.

درخواست تدریس در ایران آکادمی

درباره ما

ایران آکادمی بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
در ایران آکادمی آموزش های مجازی و کاربردی در حوزه های مختلف کسب و کار و بهبود مهارت های فردی تهیه شده است تا علاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند.
025-32921804
ایران آکادمی را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

تلگرام آپارات اینستاگرام

Top